Uwaga mieszkańcy!

⚠️☎️ Pracownicy Urzędu Pocztowego w Tarnowie Opolskim informują o podejrzanych telefonach, w których ktoś przedstawiając się jako pracownik Poczty Polskiej, informuje że ma dwa listy polecone do doręczenia i pyta o której godzinie będzie się w domu. Pracownicy urzędu i listonosze nie wykonują takich telefonów.

12 czerwca 2024 Czytaj dalej...

Wakacyjna Przygoda z GOK

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pierwszy i trzeci tydzień letnich zajęć zorganizowanych. WAKACJE Z GOK – to: przygoda, wspólnie spędzony czas, tworzenie cudownych wspomnień, rozwijanie ciekawości świata, przyjemność odkrywania nowych miejsc, nawiązywanie nowych przyjaźni.

5 czerwca 2024 Czytaj dalej...

Latino Power dla Kobiet

Zajęcia solo dla KOBIET Latino Power – energetyczne zajęcia przy dźwiękach muzyki latynoamerykańskiej- spalanie kalorii i złych emocji poprzez taniec i ćwiczenia przy muzyce, nauka tańców latynoamerykańskich, ale również praca nad naszą kobiecością, pewnością siebie. Podczas zajęć taneczno-rozwojowych nie tylko uczymy się kroków tanecznych, zwiększamy świadomość naszego ciała, spędzamy cudowny czas przy dźwiękach latynoskich rytmów, ale podnosimy również poziom naszego zadowolenia z życia.

7 maja 2024 Czytaj dalej...