Aerobik w Przyworach

Filia GOK w Pzyworach zaprasza na aerobik w każdy wtorek godz. 18:30 – 19:30. Aerobik to wszechstronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało. Dzięki niemu w krótkim czasie poprawisz Twoją sylwetkę oraz siłę, szybkość i wytrzymałość.

8 września 2021 Czytaj dalej...

Muza Balkonowa

Wystąpią artyści z Teatru Muzycznego Castello z największymi przebojami operetkowymi i musicalowymi ze światowego repertuaru. A wszystko to z humorem i werwą poprowadzi doświadczony konferansjer. Weźcie ze sobą koce, leżaki czy krzesła. Będzie je można rozłożyć na rozległym trawniku przy bloku.

18 sierpnia 2021 Czytaj dalej...

Muralowanie Więzi

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim rozpoczyna drugą część projektu: „Kultura – wspólna sprawa”. Podczas czterech spotkań uczestnicy wymyślą zaprojektują i namalują wspólnie mural o tematyce ekologicznej (jak młodzi ludzie wyobrażają sobie dbanie o środowisko wokół siebie? Jakie małe kroki mogą pomóc nam w dbaniu o planetę? Jakie postaci ze świata animacji, gier czy filmu cechują się uważnością na otaczający świat, z których warto jest brać przykład?).

18 sierpnia 2021 Czytaj dalej...

Wernisaż

Dnia 05.07.2021r.odbyło się otwarcie wystawy udostępnionej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu pt. „Historia powiatu opolskiego. Wybrane Publikacje ze zbiorów śląskich Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu”. Wystawę otworzyła i omówiła …

12 lipca 2021 Czytaj dalej...

Otwarcie wystawy

16.06.2021 r – otwarcie wystawy pt.” W obiektywie Bogusława Szybkowskiego” udostępnioną przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu. Bogusław Szybkowski – kolekcjoner, wydawca, historyk fotografii. Po dzisiejszej lekcji bibliotecznej, uczniowie klasy …

17 czerwca 2021 Czytaj dalej...