Dyskusyjny Klub Książki

DKK spotkanie autorskie

18 października 2021 | Autor: Aleksandra Poloczek

13.10.2021r.-spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Opolskim- filia w Przyworach, naszą bibliotekę odwiedziła znakomita pisarka Magdalena Majcher. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkanie została zaproszona również Instruktor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Kornelia Stobrawa i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Opolskim Monika Silarska.

Magdalena Majcher urodziła się i wychowała w Czeladzi. Obecnie mieszka i pisze swoje powieści w Katowicach. Jest pełnoetatową pisarką powieści obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym oraz psychologicznym.  Autorka takich książek jak „Małe wielkie sekrety” , „Jeszcze jeden uśmiech” , „Mocna więź” i wiele innych bardzo dobrych powieści.

Spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze i było przeplatane duża ilością pytań dotyczących twórczości Magdaleny Majcher, ponieważ Klubowiczki bardzo dobrze znają Jej powieści. Autorka obszernie opowiedziała o swojej książce „Mocna więź”, która jest oparta na faktach autentycznych. Pani Magdalena, promowała również swoją nowo wydaną książkę „Obca kobieta”.

Po zakończonym spotkaniu można było zakupić książki opatrzone dedykacją i autografem pisarki.

Następnie Panie, które jeszcze nie obejrzały wystawy, udostępnionej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu pt. „Tatry i Pieniny. Śladami pierwszych turystów i fotografów” zebranych przez Jarka Majcher, mogły to zrobić po spotkaniu.

Ewa Fajlert.