Dyskusyjny Klub Książki

Spotkanie autorskie Dyskusyjnego Klubu Książki z Krystyną Mirek

20 kwietnia 2018 | Autor: Aleksandra Poloczek

19.04.2018 r. – Spotkanie autorskie Dyskusyjnego Klubu Książki z Krystyną Mirek

Krystyna Mirek jest absolwentką polonistyki UJ w Krakowie. Przez wiele lat pracowała w szkole. Obecnie pisarstwo stało się dominującym zajęciem w jej życiu zawodowym. Prowadzi też warsztaty racjonalnego zarządzania własnym czasem, a zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z innymi kobietami.

Autorka opowiadała o tym jak została pisarką, jak długo się przygotowywała, by zrealizować swoje marzenia, uczestniczyła w wielu szkoleniach i przeczytała dziesiątki książek. – Każdy ma jakiś ukryty talent, trzeba go tylko znaleźć i rozwijać – stwierdziła, zachęcając obecnych do chwytania szansy i nie czekania na realizację swoich marzeń do lepszych czasów.

Czytelnicy mogli dowiedzieć się również jak wygląda dzień pracy Pani Mirek, która jest pisarką bardzo pracowitą i systematyczną. – Piszę codziennie, a nawet podczas podróży na spotkania z czytelnikami – przyznała się autorka. Uwielbia słuchać i obserwować ludzi i stąd się biorą jej historie.

Autorka podsumowała spotkanie zdaniem: „Czytelniczki są dla mnie najważniejsze”

Krystyna Mirek jest jedną z najpoczytniejszych polskich pisarek, autorką dwudziestu powieści obyczajowych dla kobiet. Książek, z których wiele osiągnęło status bestsellerów. „Polowanie na motyle”, „Prom do Kopenhagi”, „Droga do marzeń”, saga „Jabłoniowy sad” oraz inne powieści pani Mirek były i cały czas są chętnie wypożyczane.

Po spotkaniu autorka podpisywała swoje książki i rozmawiała z czytelniczkami, które bardzo dziękowały za przyjazd.

Udział wzięło 25 osób