Dyskusyjny Klub Książki

Relacja ze spotkania autorskiego z Agnieszką Lingas – Łoniewską

5 kwietnia 2016, aktualizacja: 7 kwietnia 2016 | Autor: Aleksandra Poloczek

Filia w Przyworach.
Dnia 05.04.2016 roku – spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską.
W ramach współpracy Instytutu Książki z Dyskusyjnym Klubem Książki, odbyło się kolejne spotkanie autorskie, tym razem z Agnieszką Lingas -Łoniewską.

IMG_0649
Autorka cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników, a w szczególności – kobiet. Pisze powieści, które wzbudzają wielkie emocje, z zakończeniem nie koniecznie radosnym, jak to w życiu bywa. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, a czytelniczki były pod dużym wrażeniem opowiadań autorki o Jej książkach i zainteresowaniach. Autorka dała się poznać jako ciepła, sympatyczna i bardzo bezpośrednia osoba. Chętnie i otwarcie opowiedziała o swojej codzienności, tej twórczej i tej prywatnej.
Po spotkaniu Panie mogły zakupić książki autorki i zdobyć autograf.

IMG_0661
Zapraszamy do lektury książek Agnieszki Lingas – Łoniewskiej, które można wypożyczać w naszej bibliotece.
Agnieszka Lingas – Łoniewska – wrocławianka, z wykształcenia polonistka, a z zamiłowania pisarka. W swoich książkach interesująco łączy sensację z romansem.
W dorobku literackim ma następujące tytuły: Bez przebaczenia, Trylogię- Zakręty losu, Zakład o miłość, Szósty,
W zapomnieniu, W szpilkach od Manolo, Łatwopalni- trylogia, Obrońca nocy, Brudny świat, Skazani na ból, Jesteś moja dzikusko, Szukaj mnie wśród lawendy – trylogia.
Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich: Książki Moja Miłość, 31.10 Halloween po polsku, Zatrute pióra. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle.
Autorka tworzy w Internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów http://www.polscyautorzy.pl/, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, a w 2012 roku została uhonorowana żelaznym glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki.
Monika Silarska

 

IMG_0653IMG_0654

IMG_0659