List do Rodziców…

30 czerwca 2023 | Autor: Przedszkole

Szanowni Rodzice!  Kochane Przedszkolaki!

Rok szkolny dobiega końca.

Zaczął się jak zwykle wspaniale – z wieloma zadaniami dla Nauczycieli, Dyrektora i pozostałej Kadry.

 Zaplanowane zadania   zostały zrealizowane.

Ten rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście nas powierzając nam Dzieci. Kochamy swoją pracę i uwielbiamy Naszych Przedszkolaków. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się w naszym przedszkolu bezpieczne i szczęśliwe.  W dużej mierze to dzięki Wam udało nam się  osiągnąć  cele zaplanowane na ten rok.

Współpraca i zaangażowanie Państwa w sprawy naszej placówki pozwoliły na to, aby uszczęśliwić naszych najmłodszych milusińskich. Dzięki temu udało nam się zorganizować wiele wycieczek, teatrzyków, uroczystości przedszkolnych, projektów, programów Dziękujemy wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc i życzliwość. Szczególne podziękowania należą się tym z Państwa, którzy poświęcili swój czas na pracę w Radzie Rodziców.   Oczywiście liczymy na pomoc w następnym roku szkolnym tych z Państwa, których Dzieci pozostają w naszej placówce.

 Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola!

 Dziękujemy Wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle również od Was nauczyć przez cały ten rok.

 Nadchodzą wakacje!

,, Lato, lato, lato czeka……….”

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy zdrowych, bezpiecznych, wspaniałych i roześmianych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i cudownych chwil. 

 Czekamy z niecierpliwością na Naszych Przedszkolaków i na nowy rok szkolny.