Od Tarnowa do Hollywood – czyli filmowe ABC

Zapraszamy na bezpłatne międzypokoleniowe warsztaty: aktorsko-filmowe, z zawodowym operatorem filmowym, z profesjonalną ekipą filmową. W trakcie zajęć dowiesz się jak powstaje film. Od pomysłu, przez opracowanie scenariusza, cały proces produkcji. Poznasz pracę scenarzysty, reżysera, aktora, operatora, scenografa, oświetleniowca i montażysty. Weźmiesz udział w warsztatach aktorsko filmowych. Spotkasz się z profesjonalnym operatorem i ekipą filmową. Wspólnie z zawodowcami nakręcimy film dokumentalny, ukazujący ważny wycinek z życia gminy. A Ty będziesz miał wpływ na jego tematykę! Efekty wspólnej pracy zostaną zaprezentowane podczas premiery połączonej z wystawą zdjęć. Utrwalony na taśmie materiał filmowy będzie ważnym dokumentem historycznym, ukazującym życie naszej gminy w 2022 roku.

14 maja 2022 Czytaj dalej...

Aerobik w Przyworach

Filia GOK w Pzyworach zaprasza na aerobik w każdy wtorek godz. 18:30 – 19:30. Aerobik to wszechstronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało. Dzięki niemu w krótkim czasie poprawisz Twoją sylwetkę oraz siłę, szybkość i wytrzymałość.

8 września 2021 Czytaj dalej...

Muza Balkonowa

Wystąpią artyści z Teatru Muzycznego Castello z największymi przebojami operetkowymi i musicalowymi ze światowego repertuaru. A wszystko to z humorem i werwą poprowadzi doświadczony konferansjer. Weźcie ze sobą koce, leżaki czy krzesła. Będzie je można rozłożyć na rozległym trawniku przy bloku.

18 sierpnia 2021 Czytaj dalej...

Muralowanie Więzi

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim rozpoczyna drugą część projektu: „Kultura – wspólna sprawa”. Podczas czterech spotkań uczestnicy wymyślą zaprojektują i namalują wspólnie mural o tematyce ekologicznej (jak młodzi ludzie wyobrażają sobie dbanie o środowisko wokół siebie? Jakie małe kroki mogą pomóc nam w dbaniu o planetę? Jakie postaci ze świata animacji, gier czy filmu cechują się uważnością na otaczający świat, z których warto jest brać przykład?).

18 sierpnia 2021 Czytaj dalej...